Aplikacja ułatwiająca kontakt oraz pomoc klientowi i nie tylko

 

Aplikacja od TeamViewer o nazwie TeamViewerPilot umożliwia oraz ułatwia komunikację z klientem, za pomocą Rzeczywistości rozszerzonej. Aplikacja umożliwia połączenie się z klientem potrzebującym pomocy przez rozmowę wideo, dzięki temu zabiegowi serwisant bądź osoba która chce nam pomóc, jest w stanie nam wszystko wytłumaczyć oraz poprowadzić nas, dzięki czemu uda nam się rozwiązać męczący nas problem.

 

 

 

Kierujący nas serwisant jest w stanie narysować lub podświetlić element który mamy np. obrócić bądź odkręcić. Plusami tego rozwiązania jest oszczędność pieniędzy oraz czasu, ponieważ nie musimy np. siedzieć całego dnia za kółkiem bądź innym środkiem lokomocji, aby pojechać do jakiejś firmy lub osoby prywatnej po to, aby rozwiązać małą awarię. Oprócz tego, przez tą aplikację jesteśmy w stanie pomóc komuś szybciej lub szybciej uzyskać pomoc z danym problemem. Aplikacja jest bezpieczna oraz szyfrowana więc nie powinno dziać się nic dziwnego.

 

 

Może się to okazać przydatne szczególnie w aktualnych czasach, ponieważ przez trwającą pandemię powinniśmy jak najbardziej ograniczyć kontakt z ludźmi, a program ten umożliwia rozwiązanie wszystkiego na odległość. Wykup aplikacji to cena w wysokości 103 PLN na miesiąc.

 

Jeśli jesteś zainteresowany wdrożeniem AR w Swojej firmie - skontaktuj się z nami