VR Power 2 obiecuje 8 do 10 godzin dodatkowej zabawy na Quest 2

 

Akcesorium zapewnia od 8 do ponad 10 godzin dodatkowej pracy na baterii dla Quest 2. Strona produktu wspomina również o kompatybilności z oryginalnym Questem.
Według Rebuff Reality VR Power 2 jest wyposażony w baterię o pojemności 10000 mAh.

Jest on zgodny ze wszystkimi oficjalnymi paskami dla Quest 2, w tym miękkim dołączonym do zakupu za 299 USD, a także paskiem Elite Battery Strap i Elite Strap lub własnym dodatkowym rozwiązaniem Rebuff Reality.

Urządzenie znajduje się z tyłu głowy i ma port, który teoretycznie mógłby umożliwić ładowanie innego akcesorium z urządzenia.

 

 
Byliśmy pod wrażeniem oryginalnego VR Power dla Quest, który działał jako skuteczna przeciwwaga, zmniejszając nacisk z przodu twarzy, jednocześnie wydłużając żywotność baterii.

Akcesorium wyprzedało się dość szybko po rozpoczęciu sprzedaży i zajęło trochę czasu, zanim wróciło do magazynu. Działo się to w pandemicznym roku 2020, kiedy większość firm wywarła wpływ na produkcję sprzętu, ale nadal jest to coś, o czym należy pamiętać, jeśli chcesz zdobyć ten dodatek do Quest 2.

Jesteśmy ciekawi, jak to jest dołączyć VR Power 2 do szeregu pasków do Quest 2. Warto zauważyć, że Rebuff Reality twierdzi, że jest kompatybilny z paskiem Elite Battery Strap, który sam w sobie praktycznie podwaja żywotność baterii w Quest 2. Ciekawi nas również, jakie to uczucie, gdy dodajesz tak dużo baterii w okolice głowy.

 

Jeśli masz ochotę sprawdzić jak w rzeczywistości wygląda tracking dłoni a przy okazji zanurzyć się w niesamowity świat VR, przejrzyj naszą bogatą ofertę zestawów VR.