ZENonQUIZ to interaktywny event online, który w atrakcyjny sposób buduje świadomość marki, aktywizuje odbiorców oraz daje możliwość budowania bazy klientów. To skuteczna, atrakcyjna i bezpieczna akcja marketingowa dostosowana na obecne czasy!

Quiz online to skuteczne narzędzie marketingowe dedykowane między innymi galeriom handlowym, sklepom sieciowym oraz średnim i dużym firmom usługowym i produkcyjnym.

Jak działa ZENonQUIZ?

 • 01

  To quiz online, funkcjonujący poprzez stronę internetową lub sklep internetowy. Po wykonaniu pewnej akcji (np. dokonaniu zakupów za min. 50zł) Klient otrzymuje kod umożliwiający zalogowanie do quizu.

 • 02

  Quiz może dotyczyć dowolnej tematyki dostosowanej do wieku, płci lub preferencji użytkowników. Pytania mogą odnosić się do wiedzy ogólnej (np. filmów, kreskówek...) lub skupiać się na budowaniu znajomości marki i motywować użytkowników do zapoznania się z ofertą.

 • 03

  W quizie oferowanych jest kilka kategorii nagród: mogą to być gadżety sygnowane logo, bony podarunkowe, kody rabatowe lub przykładowe produkty z najnowszej oferty. Użytkownik sam wybiera o co chce walczyć, a system dostosuje poziom trudności quizu.

 • 04

  Wygrywają osoby, które jako pierwsze odpowiedziały poprawnie na największą ilość pytań z danej kategorii, danego dnia. Nagrody wydawane są w wyznaczonym do tego punkcie odbioru z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Jakie korzyści daje ZENonQUIZ?

01
bezpieczna zabawa budująca wizerunek marki
02
aktywizacja użytkowników (zapoznanie się z ofertą/zaproszenie do wystawienia oceny lub referencji)
03
zbieranie danych umożliwiających rozbudowę bazy Klientów oraz personalizację ofert (zarówno dane kontaktowe, jak i informacje o potrzebach i preferencjach)
04
możliwość samplingu dowolnych produktów (poprzez nagrody)
05
dowolny czas trwania akcji/quizu - możliwe krótkie, okresowe akcje, jak i długoterminowa zabawa
06
to po prostu świetne narzędzie marketingowe!

Zachęcamy do kontaktu

Z przyjemnością przedstawimy szczegółowe możliwości, jakie daje ZENonQUIZ oraz zastanowimy się razem z Państwem, jak najlepiej dostosować bezpieczną akcję marketingową do Państwa indywidualnych potrzeb i preferencji.